T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

  
  
       
 
 
 
 
 
 
 
 
  

 
YAŞAR GÜÇ: YAŞAYAN İNSAN HAZİNESİ

Tokat Başçiftlik Erikbelen Köyü doğumlu Yaşar GÜÇ, 2009 yılında UNESCO tarafından Kaval yapımı ve icrası dalında Yaşayan İnsan Hazinesi olarak kabul edilmiştir. Ünü Okyanus ötesine varan Yaşar GÜÇ, Niksar'da turistlerin ilgi odağı olmaya Niksar'ın tanıtımına destek vermeye devam ediyor.


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler  >>   Tüm Haberler

 VALİMİZ TOKAT DEFTERDARI CUMA ARSLANTAŞ VE TOKAT GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ GÜVEN ÖZYURT’U ZİYARET ETTİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Valimiz Sayın Şerif YILMAZ, İlimize yeni atanan kurum müdürlerine nezaket ziyaretlerine devam ediyor.

Valimiz ziyaret programı çerçevesinde Tokat Defterdarı Cuma ARSLANTAŞ ve Tokat Gençlik Hizmtler ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT’u makamlarında ziyaret etti.

İlk olarak Tokat Defterdarı Cuma ARSLANTAŞ’ı ziyaret eden Valimiz, Tokat Defterdarlığı’nda Defterdar ARSLANTAŞ ve birim müdürlerince karşılandı. Defterdar ARSLANTAŞ ile makamında görüşen Valimiz, yeni görevinin kendisine, ailesine ve İlimize hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.

Valimiz, Tokat Defterdarlığı ziyaretinin akabinde Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT’u da makamında ziyaret etti.

İl Müdürlüğü’nde Güven ÖZYURT ve birim müdürlerince karşılanan Valimiz, ÖZYURT’un makamında birim çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Valimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Tokat Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT, nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Valimize teşekkür etti. Valimiz, İl Müdürü ÖZYURT’a görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulunarak, kendisine ve personeline çalışmalarında başarılar diledi.

21.12.2011 - 23:27 - H.B.
Tokat Valiliği

Bu içerik toplam 2.754.126 kez gösterildi, Site toplam 4.939.519 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 81 kişi geziyor.

e-posta: tokat@icisleri.gov.tr
Valilik Özel Kalem Tel:0 356 214 10 01- Faks: 0 356 214 54 54, e-posta: tokat@icisleri.gov.tr