T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

  
  
       

 
 
 
 
 
 
 
  

 
YAŞAR GÜÇ: YAŞAYAN İNSAN HAZİNESİ

Tokat Başçiftlik Erikbelen Köyü doğumlu Yaşar GÜÇ, 2009 yılında UNESCO tarafından Kaval yapımı ve icrası dalında Yaşayan İnsan Hazinesi olarak kabul edilmiştir. Ünü Okyanus ötesine varan Yaşar GÜÇ, Niksar'da turistlerin ilgi odağı olmaya Niksar'ın tanıtımına destek vermeye devam ediyor.


Bulunduğunuz Yer: Haberler  >>   İlimizden Haberler  >>   Tüm Haberler

 BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI MÜSTEŞARI ŞABAN ÖNDER KIRAÇ TOKAT’TA.
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Şaban Önder Kıraç, Müsteşar Yardımcısı Münir Büyüksalih, Yapı İşleri Genel Müdürü Ali Rıza Korkmaz ve teknik heyeti ile birlikte Valimiz Sayın Şerif Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Şaban Önder Kıraç’ı ve teknik heyetini ilimizde  ağırlamaktan son derece mutlu olduğunu ifade eden Valimiz Sayın Şerif Yılmaz “ 12 Ocak 2011 tarihinde Bayındırlık ve İskan Bakanımız Sayın Mustafa Demir ilimize gelmişti. Bugünde Müsteşarımız Sayın Şaban Önder Kıraç, Müsteşar Yardımcısı Münir Büyüksalih, Yapı İşleri Genel Müdürümüz Ali Rıza Korkmaz teknik heyeti ile birlikte ilimize geldi. Kendileri dün ve bugün bakanlıklarına bağlı il müdürlüklerimizde yürütülen son çalışmaları yerinde incelediler. Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Müsteşarımız Sayın Şaban Önder Kıraç ve teknik heyeti, vatandaşlarımızın il müdürlüklerimizde ki talep ve isteklerini dinleyerek bu eksikliklerin giderilmesi için gerekli çalışmaları yapacaklardır ” dedi.
Tapu ve Kadastro il Teşkilatlarının son halini görmek üzere ilimize geldiğini ifade eden Müsteşarımız Sayın Şaban Önder Kıraç “ Öncelikle Sayın Valimiz Şerif Yılmaz’a bizleri makamında kabul ettiği için teşekkür ederiz. Bugün buraya Bayındırlık ve İskan Bakanlığımızın teknik bir heyeti ile birlikte geldik. Bu ziyaretlerimizde Tapu ve Kadastro İl Teşkilatlarımızın son hallerini gördük. Tokat ilimizi ziyaretleri öncesinde de Sivas ve Yozgat illerimizi ziyaret ederek oralarda da gerekli etüt çalışmalarını yaptık. Tokat ilimizin il teşkilatlarının gerekli sorunlarını ve vatandaşlarımızın isteklerini dinledik. En kısa sürede bu eksikliklerimizin giderilmesi için gerekli çalışmaları yapacağız” dedi. Ziyaret sonrasın da Valimiz Sayın Şerif Yılmaz misafirlerine çeşitli hediyeler takdim etti.

Bu içerik toplam 2.689.873 kez gösterildi, Site toplam 4.772.363 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 35 kişi geziyor.

e-posta: tokat@icisleri.gov.tr
Valilik Özel Kalem Tel:0 356 214 10 01- Faks: 0 356 214 54 54, e-posta: tokat@icisleri.gov.tr